Uzticams sadarbības partneris metālapstrādē!

Kopš 2014. gadā

Par mums

DAUPRO


DAUPRO – uzticams metālapstrādes uzņēmums dažādu projektu realizācijā. Uzņēmuma darbības galvenie virzieni ir metālapstrāde, izgatavošana un montāža. Uzņēmums izgatavo augstas klases dažādus metāla elementus, kā arī metāla būvkonstrukcijas un citus izstrādājumus no melnā, nerūsējošā un krāsainiem metāliem.

Uzņēmums apvieno profesionāļus no dažādām, ar metālapstrādi saistītām nozarēm. Mūsu profesionālā komanda veic dažādu sarežģītību darbus, izgatavojot metāla konstrukcijas pēc Jūsu skicēm vai pēc klienta individuāla projekta. Izgatavojam arī dažādus standarta un nestandarta metālizstrādājumus.

Dažāda veida kāpnes un kāpņu nesošās konstrukcijas sabiedriskajām ēkām, rūpnieciskajiem objektiem un privātmājām;
Margas, aizsargelementi un ierobežojošās barjeras, jumta drošības elementi – sabiedriskajām ēkām, rūpnieciskajiem objektiem un privātmājām;
Apkalpošanas platformas industriāliem objektiem;
Vides pieejamības uzbrauktuves cilvēkiem ar kustību traucējumiem;
Dažāda veida vides objekti: velo statīvi, ārējie aizsargelementi, bolardi, soli, nojumes;

SIA “DAUPRO” strādā ar valsts un pašvaldības organizācijām, lielākajām Latvijas būvkompānijām, privātuzņēmumiem un fiziskajām personām. Uzņēmums lepojas ar jau teicami paveiktajiem projektiem Latvijā – LIDL, IKEA, T/C ALFA, Valmieras Stikla Šķiedra, Valmieras cietums, u.c. Kā arī mērķtiecīgi darbojamies pie uzsāktās sadarbības Skandināvijas valstīs.